fbpx

Ako získať nefér výhodu v povolaní.

Photo by Anna Shvets from Pexels

Ako získať nefér výhodu v povolaní.

 

Vedeli ste že až 95% ľudí pracuje v zamestnaniach, ktoré ich vôbec nenapĺňajú? Takmer nikto svoj osud nezmení a takmer všetci to na konci života ľutujú. Horoskop

“Už 100 rokov píše tú knihu”

Možno ste počuli rozprávania o tom, ako niekto dlhé roky pracuje na vydaní monografie, píše knihu, neustále hovorí, že sa chce naučiť hrať na gitare alebo sa už dlhé roky chystá na to, že sa naučí programovať. Stretnete ho o 10 rokov a stále nič. Stále to nejak nevie dotiahnuť do zdárneho konca. Prečo to tak je? Žeby bol lenivejší, než ostatní? Skôr nie. Poznám niekoľkých, ktorí sú naozaj pracanti. O tom, v čom je problém ľudia na okolí nevedia a často to nevie ani on sám. Častokrát hovorí, že by mal pracovať viac alebo, že nepozná tých správnych ľudí, ktorí by ho posunli niekam vyššie a podobné omáčky. Problém môže byť niekde úplne inde.

Títo ľudia na svojích bedrách nesú bremeno. Domnievajú sa, že by ho zhodili, keby sa im podarilo dopísať tú knihu. Môžu byť presvedčení, že majú talent a navyše aj nejaké posolstvo, ktoré by mali predať svetu. Ale zvyčajne sa im to nepodarí a často majú nepokojnú starobu, pretože si do nej zobrali pocit, že niečo  v ich živote malo byť úplne ináč.

Horoskop ukáže nadania

Možno ste o tom ešte nepočuli, ale medzi horoskopmi existuje aj Pracovný horoskopOd Osobného alebo Ročného horoskopu sa líši tým, že sa zameriava na povolanie človeka, resp. jeho potenciál pre sebarealizáciu.

  • Väčšinou ide o nejaký druh bloku, ktorý sa dá pomerne ľahko identifikovať. Môže, ale ísť aj o latentnú obsesiu, ktorá si po prípadnom napísaní knihy nájde nový cieľ. A človek ju nahradí napríklad prípravou hudobného albumu. Opäť niekoľkoročnou. Tak isto môže ísť o poruchy koncentrácie, ktoré sa v horoskope dajú rovnako identifikovať. K možným príčinam podá astrológia cenné rady. V horoskope je aj náznak toho, ako ťažkosti riešiť.

 

  • Väčšina ľudí dostalo do vienka pri narodení dary. Sú to vlastnosti a vlohy, ktoré robia človeka v niektorých oblastiach šikovnejším a nadanejším než je to u ostatných. Človek, ktorý sa jal písať už spomínanú knihu, mohol mať v horoskope organizačné nadanie, vynikajúce analytické myslenie, mohol byť tmelom pre spoločenstvo priateľov, mohol mať talent na prácu s deťmi, ako tréner alebo mohol mať vynikajúce presvedčovacie schopnosti. Mohol mať masérske vlohy alebo schopnosť vedieť vyjednávať v sporoch medzi ľuďmi atď. Druhov nadaní je nespočet.

Škoda, že som to nevedel skôr

Škoda, že “nositeľ talentov“ sa o nich nikdy nedozvedel. Možno aj mal tušenie, že mu niektoré činnosti idú viac odruky, ale nevenoval tomu pozornosť. Čo by sa stalo, keby o týchto svojích danostiach vedel kedysi skôr? A to s pevnou určitosťou? Nemohol by si z nich vyberať ako z darov, po ktorých sa stačí len načiahnuť? Astrológia a konkrétne pracovný horoskop vie nielen identifikovať nadania ale aj povedať, či v nich bude mať človek spoločenský úspech, finančný príjem, alebo k čomu jeho snaženie povedie. Niekto nemusí vôbec tušiť, že vďaka schopnosti pracovať s deťmi v športových krúžkoch si nájde životnú partnerku, zato stratou času písaním knihy príde o priateľov alebo si spôsobí zdravotné problémy.

Možno vás napadne, že človek o ktorom píšem by aj napriek varovaniam išiel za svojím cieľom. Je to možné. Aj to sa ale v horoskope dá vidieť. Nezlomná cieľavedomosť a tvrdohlavosť sa dá tak istopomerne ľahko identifikovať. V takom prípade sa mu dá poradiť, akým spôsobom napísať danú knihu čo najrýchlejšie. V horoskope môže tento prvok napríklad prijímať dobrý vplyv priateľov a preto sa dá poradiť, aby skúsil svoje koncepty knihy preberaťs priateľmi. S ich pomocou by dokázal na niektoré veci oveľa rýchlejšie prísť, než by ju písal sám. Riešení je nespočet a každý prípad, či problém je individuálny.

Možností a viariácií akými nás osud pletie je obrovské množstvo a každý má vlastný vzor osudu. Pracovný horoskop dokáže rozpliesť váš pracovný úspech a váš potenciál, ktorým môžete urobiť skutočnú dieru do sveta. Sú to dary, ktoré ležia na podnose, len sa po ních načiahnuť.

Pracovný horoskop

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.